Klasikinės kriauklės

Mėgstantiems klasiką ir ieškantiems laiko patikrintų projektų – siūlomos natūralaus akrilinio akmens standartinės kriauklės Jūsų vonios kambariui. Tai įprastas kriauklės variantas, kuomet praustuvas yra tvirtinamas prie sienos. Tačiau šiandien natūralios medžiagos, iš kurių gaminamos šios kriauklės, leidžia pritaikyti šiuolaikinius sprendimus ir sukurti išskirtinės kokybės ir grožio gaminius Jūsų vonios kambariui.

Paprastumas

Labai dažnai standartinės kriauklės vonios kambaryje pasirenkamos tuomet, kai keičiama iki šiol naudota kriauklė ir nėra galimybės atlikti visų reikalingų remonto darbų, kad būtų galima pritaikyti įleidžiamą praustuvą ar pastatomą baldinį praustuvą. Tačiau tai nereiškia, kad klasika tapusios standartinės kriauklės turi būti nuobodžios ar yra prastesnis pasirinkimas. Savo klientams siūlome aukščiausios kokybės natūralaus akrilinio akmens kriaukles voniai, kurios yra patogiai naudojamos ir lengvai montuojamos.

Kokybė

Standartinės kriauklės iš akrilinio akmens – tai ilgaamžiškumo garantija Jūsų vonios kambaryje. Iš šios medžiagos gaminamoms kriauklėms yra suteikiama 10-15 metų garantija. Tai reiškia, kad Jums nereikės po kelių metų keisti kriauklės į naujesnę. Be to, iš šios medžiagos pagamintos kriauklės yra vertinamos dėl savo natūralumo. Įprastai manoma, kad iš akmens gaminami gaminiai yra šalti ir nemalonūs, todėl kartais jų vengiama vonioje. Tačiau natūralus akrilinis akmuo yra kitoks. Jos paviršius yra švelnus, todėl šias kriaukles malonu liesti. Be to, jų paviršius yra šiltas ir primena medžio paviršių.

Universalumas

Dar vienas svarbus bruožas, kuriuo pasižymi natūralaus akrilinio akmens standartinės kriauklės Jūsų voniai – tai universalus jų pritaikymas. Akrilinis akmuo yra lengvai formuojamas, todėl iš jo galima pagaminti įvairių formų ir dydžių kriaukles. Jums nereikės jaudintis, jog galite pritaikyti tik standartinę kriauklę, nes gamintojas siūlo labai platų formų ir išmatavimų pasirinkimą. Galite rinktis stačiakampes, apvalias, ovalias kriaukles, dvigubas kriaukles ar kitus Jums patinkančius sprendimus.

Higiena

Vonios kambaryje higienai iš švarai skiriame daug dėmesio. Todėl labai svarbu, kad ir kriauklė ilgai išliktų švari ir būtų pagaminta tik iš kokybiškų medžiagų. Būtent tokios ir yra standartinės kriauklės voniai iš natūralaus akrilinio akmens. Ši medžiaga yra netoksiška, jos gamyboje nenaudojamos kenksmingos medžiagos, o jos lygus paviršius užtikrina, kad nesikauptų nešvarumai ar neatsirastų mechaninių pažeidimų.