Plautuvės

 

Norite, kad Jūsų virtuvė alsuotų jaukumu ir subtilumu? Natūralaus akrilinio akmens plautuvės ir kriauklės – geriausias pasirinkimas. Tai išskirtiniai gaminiai, kurie virtuvei suteikia originalumo ir puikiai dera prie įvairių interjero stilių. Kasmet vis populiarėjančios natūralaus akrilinio akmens plautuvės lengvai pritaikomos įvairiose virtuvėse. Tai projektai, leidžiantys išpildyti pačius netikėčiausius sprendimus patogiai ir jaukiai virtuvei.

Vientisumas

Tai svarbiausias šių plautuvių privalumas. Labai dažnai, kuriant virtuvės projektą, tenka susidurti su tuo, jog sudėtinga tinkamai paslėpti plautuvės ir stalviršio sujungimą. Dažnai pasitaiko, kad šiose vietose kaupiasi nešvarumai, nes skiriasi aukščiai, o dažnai sunku atitaikyti ir spalvas. Tačiau renkantis natūralaus akrilinio akmens plautuves, apie tai galite pamiršti. Iš akmens išliejamas plautuvas yra kartu su stalviršiu, nelieka jokių aukščių skirtumu, o visi stalviršio jungimai yra besiūliai, tad virtuvėje išpildomas vientisumas, kuris suteikia prabangos įspūdį ir įneša daugiau tvarkos.

Forma

Akrilinio akmens plautuvės pirmiausia yra įvairių formų. Mūsų gaminamos plautuvės gali būti įprastų formų, tokių kaip stačiakampiai, kvadratai, apskritimai ar ovalai. Taip pat gaminame dvigubas plautuves. Akrilinis akmuo išlaisvina kūrybą, tad tik nuo Jūsų priklauso, kokia plautuvės forma Jums bus reikalinga. Plautuvės išmatavimus galime pritaikyti prie Jūsų projekto ir stalviršio. Akrilinis akmuo leidžia išlieti netgi nestandartinių išmatavimų formas, todėl galime įgyvendinti net ir pačius originaliausius projektus.

Spalva

Tai yra dar vienas akrilinio akmens privalumas. Skirtingai nei kitos medžiagos, iš kurių gaminamos virtuvės plautuvės, akrilinis akmuo turi labai platų spalvų pasirinkimą. Galite rinktis įprastas virtuvėje sutinkamas spalvas, tokias kaip šviesus dramblio kaulas, perlas, smėlio spalvos atspalviai. Tačiau taip pat akrilinis akmuo gali būti ir itin madingų spalvų, tokių kaip juoda, tamsiai pilka, metalo bei gamtą atkartojančių atspalvių kaip kad akmens. Gera žinia, jog norintiems originalių derinių, galime pasiūlyti projektus kaip vientisas stalviršis ir praustuvas yra skirtingų spalvų.

Švara

Iki šiol populiarios įprastos akmens masės plautuvės labai dažnai šeimininkėms apkarsta, kai paaiškėja, jog akiai gražus sprendimas iš tiesų yra sunkiai prižiūrimas. Skirtingai nei įprastos plautuvės, natūralaus akrilinio akmens plautuvės yra daug lengviau prižiūrimos. Jos nesugeria nešvarumų ir drėgmės, todėl daug ilgiau išlieka švarios ir higieniškos. Jų priežiūrai nereikia naudoti specialių priemonių ar įrankių, kad ilgus metus išlaikytumėte švarą ir tvarką virtuvėje.