Dušas – tai mini poilsio oazė vonios kambaryje. Tendencijos rodo, kad dušas vis dažniau pasirenkamas į vonios kambarį tiek kaip pagrindinis, tiek kaip papildomas sprendimas. Norintys savo vonios kambaryje pritaikyti stilingus ir kokybiškus sprendimus, ieško ilgaamžių medžiagų. Tokiems klientams turime, ką pasiūlyti – tai natūralaus akrilinio akmens dušo padai. Kasmet populiarėjantis produktas rodo, kad mums savo vonios kambaryje norisi vis daugiau natūralumo ir kokybės.

Formos

Renkantis dušo kabiną, pirmiausia reikėtų nuspręsti, kokioje vonios kambario vietoje dušas bus įrengtas. Pagal tai bus galima apsispręsti, kokios formos dušas turėtų būti. Mūsų siūlomi akrilinio akmens dušo padai gali būti stačiakampiai, kvadratiniai, taip pat su užapvalintu kampu. Šios medžiagos išskirtinumas – galimybė išgauti įvairias formas, todėl galime pasiūlyti ir netradicinių formų dušo padus pagal individualų užsakymą.

Išmatavimai

Išsirinkus dušo formą, ne mažiau svarbu žinoti, kokie turėtų būti dušo pado išmatavimai. Juos lengva paskaičiuoti planuojant vonios kambarį. Svarbu skirti pakankamai vietos ne tik pačiai dušo kabinai, bet ir erdvei aplink ją. Įvertinkite, kad liktų vietos išeiti iš dušo netrukdant kitiems baldams. Be to, jeigu Jūsų vonios kambaryje bus įrengtas tik dušas, verta pagalvoti apie jo dydį. Pastaruoju metu populiarėja didesnių nei standartiniai išmatavimai natūralaus akrilinio akmens dušo padai. Jie suteikia daugiau komforto maudantis.

Priežiūra

Visi, turintys dušo kabinas, žino, kiek daug laiko ir pastangų kainuoja dušo priežiūra. Todėl vis dažniau ieškoma sprendimų, kurie padėtų tai išspręsti. Natūralus akrilinis akmuo yra kaip tik tokia medžiaga, kuri nereikalauja išskirtinės priežiūros. Pirmiausia dėl savo specifikos. Natūralus akrilinis akmuo yra beporis, todėl jis visur ya vienalytis, o taip pat dėl jo lygaus paviršiaus jis ne tik nekaupia nešvarumų, bet ir yra lengvai prižiūrimas. Tokį dušo padą paprasta valyti ir tai nereikalauja daug pastangų.

Ieškote geriausio sprendimo savo dušui? Kviečiame susipažinti su mūsų gaminių pavyzdžiais. Kiekvienas mūsų gaminamas akrilinio akmens dušo padėklas – aukščiausios kokybės. Užtikriname savo klientus, kad mūsų siūlomi dušo padėklai tarnauja ilgus metus nepakeisdami savo išvaizdos ir funkcionalumo. Tad išlaikyti švarą ir grožį vonioje dar niekada nebuvo taip paprasta.