Stalviršiai

 

Kuriant jaukią ir funkcionalią namų virtuvę, daug dėmesio reikėtų skirti stalviršio pasirinkimui. Būtent jam teks daugiausiai patirti virtuvėje. Ant stalviršio gaminame maistą, pjaustome, statome įvairius daiktus, indus. Todėl stalviršis turi būti ne tik gražus, bet ir patikimas bei kokybiškas, kad ilgus metus atrodytų nepriekaištingai. Norite rasti geriausią sprendimą? Tai užtikrins natūralaus akrilinio akmens stalviršiai.

Harmonija

Nėra nieko patogiau už sprendimus, kurie leidžia pamiršti apie nereikalingus nešvarumus virtuvėje. Būtent tokio tipo yra stalviršiai iš akrilinio akmens. Šių stalviršių išskirtinumas – jie gaminami kartu su kriauklėmis, kurios yra stalviršio dalis. Tai reiškia, kad nereikia užsakinėti atskirai stalviršio, o tuomet jo pjaustyti, kad būtų galima įleisti plautuvą. Stalviršis gaminamas jau su kriaukle ir kartu sudaro vientisą sprendimą. Tai suteikia namams išskirtinio dizaino.

Dizainas

Jeigu svajojate apie išskirtinio dizaino virtuvę, tuomet akrilinio akmens stalviršis – geriausias pasirinkimas Jums. Skirtingai nei kitų medžiagų stalviršiai, akrilinis akmuo leidžia išgauti įvairias formas. Todėl tokio tipo stalviršiai išsiskiria savo formomis ir išmatavimais. Stalviršis gali būti didelis, ilgas, lenktas, ovalių formą ar netgi imituojantis dviaukštį barą. Ši medžiaga leidžia kurti išskirtinius projektus, todėl būkite tikri, kad galime pagaminti bet kokį stalviršį ir patenkinti net išrankiausius klientų poreikius.

Detalės

Savo gaminių detalėms skiriame išskirtinį dėmesį. Visi natūralaus akrilinio akmens stalviršiai virtuvėms yra gaminami su kokybiškais elementais. Pavyzdžiui, galite rinktis nuožulnų, užapvalintą arba lygaus kampo stalviršį. Taip pat papildomą kampą stalviršio ir sienos atskyrimui. Prie šio stalviršio lengvai montuojama technika ir kiti virtuvės baldai, todėl kiekvieną kartą galime parinkti tokius detalių sprendimus, kurie geriausiai atitiktų Jūsų projektą.

Lengvumas

Kodėl taip populiarėja natūralaus akrilinio akmens stalviršiai kartu su plautuve? Nes tai yra ne tik stilingas, bet ir patogus sprendimas. Jis palengvina virtuvės priežiūrą. Juk norisi, kad šioje namų erdvėje visuomet būtų nepriekaištinga švara ir higiena. Natūralus akrilinis akmuo tai užtikrina. Jis yra ne tik higieniškas, bet ir lengvai prižiūrimas. Jis yra beporis, todėl yra vienalytis ir visiškai lygus. Ant jo paviršiaus nesikaupia nešvarumai ar drėgmė, todėl jis ilgai išlaiko švarą. O valyti jį labai lengva ir paprasta. Tam nereikia jokių specialių priemonių, kurios įprastai kenkia ne tik aplinkai, bet ir mūsų sveikatai.