Praustuvai 

Praustuvas vonios kambaryje yra labai svarbi, todėl renkantis ją, reikėtų tai daryti atsakingai ir skiriant pakankamai dėmesio. Skaičiuojama, kad vonios kambario atnaujinimo remontai įprastai kainuoja brangiausiai, todėl renkantis vonios įrangą, reikėtų pasidomėti, kokie sprendimai galės tarnauti ilgus metus. Vienas geriausių pasirinkimų – natūralaus akrilinio akmens praustuvės vonios kambariui. Tai šiuolaikiškas sprendimas, kuris vis labiau įsitvirtina kuriant vonios kambarių interjerą. Renkantis praustuvę, reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į jos pagaminimo medžiagą, bet ir kitas savybes.

 

Tipas

Mūsų siūlomos natūralaus akrilinio akmens praustuvės gali būti kelių skirtingų tipų. Pavyzdžiui, klasikiniai praustuvai, kurie įprastai tvirtinami prie sienos, o po jais – pastatoma spintelė. Taip pat pastaruoju metu populiarėja pastatomos praustuvės, kurios gali būti tvirtinamos prie spintelės stalviršio. Arba galima rinktis įleidžiamus praustuvus, kurie taip pat tvirtinami ant stalviršio.

Tačiau šiandien moderniausias populiarėjantis sprendimas – natūralaus akrilinio akmens praustuvės, sujungtos su tos pačios medžiagos stalviršiu. Tokio tipo sprendimas suteikia voniai išskirtinumo, sukuria subtilumo įvaizdį ir pagyvina atmosferą.

Dydis

Renkantis praustuvę voniai, reikia skirti dėmesio jos dydžiui ir gyliui. Nuo to priklausys, ar praustuvė bus patogi naudoti. Vyrauja mitai, esą dubens formos praustuvai yra nepatogūs, prausiantis virš jų, vanduo taškosi į šonus. Tai nėra tiesa. Tai priklauso nuo to, kokio dydžio ir gylio praustuvę pasirinksite. Pavyzdžiui, didesnės ir gilesnės praustuvės apsaugos stalviršį nuo taškymosi.

 

Mes savo klientams siūlome įvairių dydžių ir gylių praustuvių, kurias lengva pritaikyti skirtingose voniose. Mūsų siūlomos natūralaus akrilinio akmens praustuvės ir jų dydis gali būti pritaikomas Jūsų vonios individualiai.

Forma

Vonios kambario tendencijos pastaruoju metu diktuoja taisykles, jog ieškoma vis naujų ir šiuolaikiškų sprendimų. Vis daugiau vonios projektų stebina savo išmone, netradicinėmis formomis ir spalvų deriniais. Kalbant apie vonios praustuves – taip pat. Mūsų gaminami natūralaus akrilinio akmens praustuvai voniai yra tai, ko reikia tokiems klientams. Ši medžiaga leidžia išgauti įvairias formas ir sukurti netradicinius sprendimus Jūsų vonios kambaryje.

Natūralumas

Kurdami savo namus, kiekvienas stengiamės padaryti taip, kad juose būtų jauku ir gera būti. Vonios kambaryje tai ypač svarbu. Nes čia dažniausiai norime atsipalaiduoti ir maloniai praleisti laiką. Todėl vonioje reikėtų rinktis kuo daugiau natūralių medžiagų. Natūralus akrilinis akmuo – tai sprendimas, kuris pavers Jūsų vonios kambarį gyvu, natūraliu ir harmoningu. Be to, natūralaus akrilinio akmens praustuvės nekelia alergijų, yra higieniški ir labai lengvai valomos.